הסיפור שלנו

ברוכים הבאים למרכז הילדים סביבהt

לפני מספר שנים סיימתי את לימודי הגננות שלי. מאז ומתמיד חייתי ונשמתי חינוך. חלום חיי היה לפתוח האנגר גדול שאליו מגיעים כל ילדי השכונה הן בעלי האמצעים והן אלו שחסר להם. רציתי לאגד את כולם יחד, ללא הבדל של דת, גזע או מין- לפתוח אותם לעולמות חדשים, לשמח, לחבק ולהעצים. עם השנים הבנתי שעל החלום אני לא מוותרת, אני אחנך ואטפל בילדים בדיוק כמו שקיוויתי וכך לפני 9 שנים קם צהרון "סביבהt".

הרעיון הגיע מתוך חשיבות עמוקה לסביבה בה אנו חיים, שלתחושתי אין מספיק חשיפה לנושא זה, ואין גיל מתאים יותר מהגיל הצעיר, בו ילד סופג הרבה כדי להשריש את נושא איכות הסביבה. כאשר אני חושבת על הסביבה, אני חושבת על אזור מחייתי, על ההזדמנות שניתנת לי להעביר פיסת מידע ולו הקטנה ביותר במאבק שנהיה גדול יותר. 

 

אני נשואה להראל ולנו שתי בנות. כהורה בעצמי, אני מבינה את החשיבות בבחירת המסגרת שאליה שולחים את הילדים לאחר מסגרת החובה. אני מבינה את הקניית הביטחון לילד ואני מבינה שזה שבית הספר נגמר זה לא אומר שצריך להפסיק ללמוד. אני מאמינה שככל שמסקרנים, מאתגרים ומלמדים את הילד יותר כך הוא גדל להיות בעל משמעות גדולה יותר. אני מאמינה שצריך לתת לילד את החופש להחליט ולבחור מה הוא אוהב תוך חשיפה למגוון שונה ורחב של חוגים ופעילויות. אני מאמינה שילד צריך אוזן קשבת וחיבוק חם. אני מאמינה שצריך להיות יצירתי, בעל גישה והבנה לצורך של הילד. אני מאמינה בלהתאים עצמי לכל ילד, כי הריי כל אחד הוא שונה ומופלא בפני עצמו.

אני מאמינה בעבודת צוות ולכן היה חשוב לי לבחור בקפידה מי יעבוד לצידי. לאחר המלצות רבות רתמתי לדרך את לילך, שעשתה עלי רושם חם ואכפתי מהפגישה הראשונה. לילך בעלת ניסיון של כ-20 שנים בגני ילדים. היא אמפתית, מכילה ובעלת אוזן קשבת. יש לה יכולת ייחודית להניע את הילדים ואת זה היא עושה בחיוך רחב ורוגע. בנוסף ללילך שהיא יד ימיני, ציוותתי מספר בנות נוספות על מנת שנוכל להקדיש את כל כולנו לכל שכבת גיל ולא נוותר על אף ילד.

המשימה שלנו

ממבט עייני רק אהבה אמיתית למקצוע ולילדים עצמם יכולה לקדם את החברה שלנו ולשאת פרי. בשביל זה אני והצוות שלי דוגלים בסבלנות ודאגה, בחום ובמסירות, בטוטאליות והשקעה. כי חשוב לנו שהילד שלך ירגיש בבית. חשוב לנו שידע שתמיד נהיה בשבילו

מה אנחנו מציעים

אנו מעצימים את ילדך גם מחוץ למסגרת

הכנה לקריאה וכתיבה

פעילויות אקולוגיות

יצירה ואומנות

פיתוח דימיון

w

אנגלית

פעילויות מותאמות לקבוצת גיל

גילאים 3-4

גילאים 4-5

גילאים 5-6

ארוחות בריאות ואיכותיות

|

הורים ממליצים

"הצהרון של אושרת- במילה אחת: מושלם! אושרת אדיבה, מקסימה, חמה. תמיד מקבלת את הילדים עם הרבה חום ואהבה. האוכל תמיד טרי ומגרה (שאפילו לנו ההורים בא לגנוב איזה צלחה ☺) תמיד גמישה, תמיד מחייכת. והכי חשוב! עונה על כל צרכי הילדים! הילד שלי מכור אליה.. והאמת, גם אני! אז ממליצה בהרבה חום ואהבה על הצהרון של אושרת." 

אמא של אורי.

אושרת היקרה!

"קודם כל, תודה! אין מספיק מילים לתאר עד כמה אנחנו מודים לך על כל מי ומה שאת בשביל הילדים שלנו. שנתיים שהילדים פורחים, מרגישים עצמאיים, מלאי ביטחון וזה הרבה בזכותך. תודה רבה רבה על כל ההשקעה שלך בילדים, זה ממש לא מובן מאליו. את אישה מדהימה עם לב ענק ונתינה בלי סוף. לא תיארנו לעצמינו שיגיע היום שנבוא לקחת את הילדים מהצהרון והם לא ירצו לחזור הביתה, בטענה שהצהרון גם הבית שלהם.. וזה שווה המון! בהחלט נמליץ לכל מי שיתעניין וברור לי שכל ילד אצלך יזכה ובגדול" 

אוהבים ומעריכים, קרן ורונן.

אושרת המדהימה, 

"כולך לב, אהבה ונתינה אין סופית! תודה שאת תמיד במקום הנכון בזמן הנכון.  תודה על היותך כל כך ייחודית ומיוחדת. מאושרת שיהל זכתה להיות איתך וליהנות מכל הטוב שאת מציעה. אוכל גורמה, למידה ועשייה והכי חשוב אין סוף חום ואהבה! אוהבים אותך" 

משפחת אמזל.

Pin It on Pinterest

Share This